O Firmie

Rzetelna Firma

PPE CONSTRUCTION Sp. z o.o. sp. komandytowa powstała na początku 2017 r. jako bezpośredni kontynuator działalności firmy P.U.H. PP-EXPERT Piotra Szatkowskiego. Zmiana formy prowadzenia działalności była spowodowana dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa.

Podstawą oferty produkcyjnej spółki jest świadczenie usług w zakresie spawania konstrukcji stalowych. Gwarancją wysokiej jakości oferowanych usług jest wdrożenie systemu jakości w spawalnictwie wg normy PN-EN ISO 3834-2 TÜV NORD oraz 1090-2 EXC3 potwierdzone przez jednostkę certyfikującą  TÜV NORD.

W ramach ciągłego unowocześniania procesu produkcji Spółka kładzie duży nacisk na podwyższanie kwalifikacji swoich pracowników oraz rozwijanie parku maszynowego. W styczniu 2018 r. park maszynowy został wzbogacony o wycinarkę laserową oraz hydrauliczną prasę krawędziową, co pozwoliło na znaczne rozszerzenie zakresu oferowanych usług.

PPE CONSTRUCTION rozpocznie realizację najważniejszej inwestycji w historii firmy – budowę własnej hali produkcyjnej wraz z budynkiem biurowym na zakupionej nieruchomości w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Lokalizacja w tak prestiżowym miejscu na biznesowej mapie miasta ma być kolejnym krokiem w budowie solidnej i godnej zaufania firmy.